Sponsorzy

Aktualności

PIŁKA NOŻNA : PEWNA WYGRANA Z JASTRZĘBIEM BIELSZOWICE

• autor: robertg78, 2010-03-14 15:17

W sobotę o godz.: 15:00 gościliśmy 5 zespół "A" klasy podokręgu Katowice T.P. Jastrząb Bileszowice. Wystąpiliśmy w składzie : Malcherek(75min. Król), Matejczyk, Kryszałowicz(65min. Tomala)), Urbanek, Tabacki, Zaczek,Grochowski (46min. Mamoń),Guśtak, Majowski (70min. Bruj), Płatek (46min.Kuraś), Przybyła.

18 m po asyście Przybyły. Końcówka jednak należała do gości , którzy zmniejszają straty i 92 min. strzleją swojego drugiego gola w tym spotkaniu.Od początku spotkania zarysowała się przewaga naszego zespołu, udokumentowaniem bardzo dobrej gry była zdobyta bramka w 25 min. przez Rafała Guśtaka bezpośrednio z rzutu rożnego.Strażak poszedł za ciosem,  w 30 min asystą popisał się Guśtak a sytuację sam na sam wykorzystuje Płatek. W 32 minucie bardzo ładną akcję przeprowadzili nasi napastnicy wrzucał Przybyła a Płatek głową skierował piłkę do bramki i mamy 3:0.Nie minęło 5 min. a było już 4:0, gdyz w zamieszaniu pod bramką gości najprzytomniej zachował się Płatek (hat trick) i skierował piłkę obok bezradnego bramkarza gości(wczesniej próbowali pokonać golkeepera Jastrzębia Majowski i Guśtak).Drugą połowę lepiej zaczęli goście , którzy prowadzili grę ale bez efektu bramkowego.Dopiero w 70 min. po błędzie naszej obrony( źle wybita piłka), goście strzelają bramkę na 1:4.Po tej bramce nasza drużyna znowu ruwszyła do ataków i sytuacji sam na sam nie wykorzystał Przybyła i Kuraś.Jednak Mirosław Kuraś zrehabilitował się w 80 min. strzelając ładną bramkę z 18 m po asyście Przybyły. Końcówka jednak należała do gości , którzy zmniejszają straty i 92 min. strzleją swojego drugiego gola w tym spotkaniu.

Podsumowując ten mecz sparingowy to trzeba być zadowolonym , bo w pierwszej połowie zdominowaliśmy zespół z Bielszowic, który pamietajmy za tydzień zaczyna ligę. Były oczywiście też uwagi co do początku drugiej połowy w szczególności do obrońców, ale mamy jeszcze miesiąc do ligi i miejmy nadzieję, że wykluczymy te błędy. Oby omijały nas kontuzje i kartki.