Sponsorzy

Aktualności

TENIS STOŁOWY: Awans do IV Rundy

• autor: selbi19, 2009-10-27 20:07
W III rundzie Pucharu Polski na szczeblu Województwa Śląskiego nasza drużyna pokonała 4:3 III-ligowca Zgode Byczyna i awansowała do IV rundy.

W III rundzie Pucharu Polski naszej drużynie przyszło się zmierzyć z III-ligowcem. Zgoda Byczyna na codzień występuje w grupie pierwszej i po sześciu kolejkach zajmuje ostatnie miejsce z jednym punktem na koncie. Nasz zespół w drodze do III rundy pokonał Wilki II Wilcza 4-0 i Gwarek Ornontowice walkowerem. W tym meczu nasz zespół wystapił w najmocniejszym składzie Borowski, Strzymszok i Kapica. W pierwszym meczu Strzymszok 3-0 pokonuje Januszke. W drugim meczu Borowski przegrywając 2-1 broni dwie piłki meczowe i zwycięża tego seta po przewagach, a w decydującym secie wygrywa 11:8 i nasza drużyna prowadzi 2-0. W trzecim meczu Kapica wygrywa 3-1. W grze podwójnej Borowski i rezerwowy Kryża po wygraniu pierwszego seta przegrywają trzy kolejne i wynik meczu 3-1 dla naszego zespołu. W kolejnej grze Borowski łatwo przegrywa 3-0, a w nastepnej grze Kapica również przegrywa 3-2 i wynik meczu 3-3. W ostatniej decydującej grze o awansie podchodzą do stołu Strzymszok i Szot, nasz zawodnik przegrywa pierwszego seta, ale w kolejnych setach na stole było widać doświadczenia Strzymszoka który wygrywa trzy kolejne sety ale nie bez problemów, w ostatnim secie zawodnik Zgody obronił cztery piłki meczowe. Spotkanie kończy się zwycięstwem Strażaka 4:3 i w IV rundzie nasza drużyna zmierzy się w derbowym pojedynku z II-ligowcem AKS-em Mikołów

STRAŻAK Mikołów - ZGODA Byczyna     4-3

Krystian Strzymszok - Sylwester Januszko     3-0

Jan Borowski - Emil Patucha     3-2

Mirosław Kapica - Dawid Szot     3-1

Kryża/Borowski - Patucha/Januszko     1-3

Jan Borowski - Sylwester Januszko     0-3

Mirosław Kapica - Emil Patucha     2-3

Krystian Strzymszok - Dawid Szot     3-1