Sponsorzy

Aktualności

PIŁKA NOŻNA: Remis z Pogonią

• autor: selbi19, 2009-09-29 21:53

W V kolejce nasza drużyna zagrała z Pogonią Ruda Śląska. Nasza drużyna przegrywała już 3:0 ale wspaniała druga część meczu i trzy gole dla Strażaka, i nasza drużyna wywoźi cenny punkt z Rudy Śląskiej.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 16.00. Od początku zarysowała się lekka przewaga gospodarzy, którzy udokumentowali to bramką już w 7 minucie po błędzie naszej obrony bramkę zdobył Skudlik. W 25 minucie doszło do tragicznej sytuacji, gdyż Kołcz walczył o piłkę przy lini końcowej boiska z obrońcą gospodarzy, ten niefortunnie upadł na prawą nogę naszego rozgrywającego i że strasznym bólem nasz zawodnik musiał opuścic boisko (złamanie kości strzałkowej i nie wiadomo czy jescze kiedykolwiek wróci na boisko). W 27 minucie drugiego gola zdobywają gospodarze po błędzie Tabackiego, który wyrzucił aut wprost pod nogi zawodnika Pogonii, a ten pobiegł z piłką około 30 metrów i podał do Losy a ten podwyższył prowadzenie na 2:0. I pierwsza połowa kończy się prowadzeniem gospodarzy. W 48 minucie Spyra podwyższa na 3:0. Na szczęście ta bramka nie załamała naszych zawodników, którzy w 56 minucie po rzucie rożnym dośrodkowywuje Neznal, a Paszek pięknym strzałem z główki strzela pierwszego gola dla naszego zespołu. Ta bramka pobudziła naszych zawodników, którzy co chwile stwarzali sobie 100% sytuacje. Po kapitalnej akcji indywidualnej Neznal strzela ale piłke odbija się od słupka i wychodzi na boisko. W 66 minucie nasza drużyna przeprowadza ładną akcję i Neznal strzałem z 18 metrów zdobywa kontaktowego gola. Po tej bramce zawodnicy Pogoni nie potrafią wyjśc z piłką z własnej połowy, nasz zespół chwycił wiatr w żagle i ciągle atakuje. W 73 minucie Ładną akcje wyprowadza Kuraś podaje do niepilnowanego Paszka a ten strzela swoją drugą bramkę w tym meczu i doprowadza do remisu. Można jeszcze odnotować sytuację sam na sam Paszka i Płatka. Mecz kończy się remisem 3:3, wszyscy przed meczem liczyliśmy na zwycięstwo, ale po meczu w którym chłopcy pokazali charakter i zagrali do końca przegrywając już 3:0 trzeba być zadowolonym. Po tym meczu nasza drużyna jest V-ce liderem tabeli tracąc jeden punkt do Pogonii, ale nasz zespół ma jeden mecz rozegrany mniej. Szkoda tylko że w tym meczu straciliśmy naszego środkowego pomocnika Ryszarda Kołcz, któremu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia

POGOŃ Ruda Śląska - STRAŻAK Mikołów    3:3(2:0)