Sponsorzy

Aktualności

PIŁKA NOŻNA: Mamy lidera

• autor: selbi19, 2009-09-07 22:29
Drużyna Strażaka w II kolejce wygrała spotkanie wyjazdowe w Szopienicach z tamtejszym UKS-em 1:0 , gola na wagę trzech punktów i przodownictwa w tabeli zdobył w 31 minucie Kamil Neznal.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 17 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Katowicach-Szopienicach. Początek spotkania należał do naszej drużyny, gdzie najlepszą okazję zmarnował Dominik Majowski. W kolejnych minutach spotkanie się wyrównało. W 31 minucie Kamil Neznal dostaje doskonałe podanie od Dominika Majowskiego i strzela do pustej bramki i wyprowadza naszą drużynę na prowadzenie. I pierwsza połowa kończy się prowadzeniem Strażaka. Od pierwszych minut drugiej połowy gospodarze ruszają do ataków, ale w tym dniu nasza obrona zagrała dobrze i w całym meczu nie popełniła żadnego błędu i drużyna Szopienic w tym spotkaniu nie stworzyła sobie żadnej 100% sytuacji do zdobycia bramki. Za to nasza drużyna w drugiej połowie miała trzy 100% sytuacje Mirosława Kurasia na zdobycie bramki, który nie miał swojego dnia w tym meczu. Wszystkie sytuacje Kurasia były konsekwencją dobrze wyprowadzanych kontraataków przez nasz zespół. W ten sposób nasza drużyna wywozi komplet punktów z trudnego terenu i zostaje liderem tabeli po dwóch kolejkach. W następnej kolejce nasza drużyna pauzuje, a za dwa tygodnie 19 wrzesnia na własnym terenie zmierzy sie w pojedynku derbowym z drużyną Kamionki.

UKS Szopienice  -  STRAŻAK Mikołów  0:1(0:1)

0:1 Kamil Neznal

STRAŻAK: Jarosław Malcherek, Szymon Majowski, Dariusz Matejczyk, Piotr Zaczek, Szymon Tabacki, Mateusz Grochowski, Ryszard Kołcz, Kamil Neznal (45 min. Marcin Walda), Dominik Majowski (85 min. Paweł Tomala), Damian Płatek, Adam Paszek (45 min. Mirosław Kuraś)

Rezerwa: Łukasz Król