|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 150, wczoraj: 280
ogółem: 2 039 867
statystyki szczegółowe
KATEGORIA OPEN:
1. Mateusz Burkacki 142 (30,30, 6,30,28,24)
2. Jacek Balawajder 140 (26,28,28,28,30,26)
3. Tomasz Paździorny 100 (14,24,16,26,18,16)
4. Rafał Serwata 98 (20,18,10,18,14,28)
5. Jan Borowski 94 (16,14,20,24,20,14)
6. Daniel Brożek 88 (28,10, 6,--,24,20)
7. Adam Jarosz 80 (--,--,24,--,26,30)
8. Andrzej Adamczyk 66 (10,--,18,20,--,18)
9. Wojciech Wycisło 50 (24,--,26,--,--,--)
10. Adam Staniczek 48 ( 8, 8, 6,14,10, 8)
11. Marcin Łukasiak 46 ( 8, 8, 6,10,10,10)
12. Mirosław Kapica 40 (--,26,14,--,--,--)
13. Mirosław Lewczuk 36 (--,--,30,--, 6,--)
14. Dawid Bartuś 34 (18,16,--,--,--,--)
15. Tomasz Tabacki 34 (--,--,--,10,16, 8,)
16. Wojciech Zwara 34 (--, 8, 4, 6,10, 6)
17. Dariusz Władymiruk 30 (--, 4, 8, 6, 6, 6)
18. Ryszard Kaczmarek 30 ( 6, 6, 6,--, 6, 6)
19. Sebastian Patyk 28 (10,--, 4, 8,--, 6)
20. Marian Budziński 28 ( 8, 6,--, 8,--, 6)
21. Dawid Sieńko 28 (--, 4, 4, 8, 6, 6)
22. Andrzej Jarosz 26 (--, 8, 8,--, 4, 6)
-. Janusz Ryczko 26 (--, 6, 4, 8, 8,--)
24. Jerzy Miśkowiec 24 (--,10, 4,--,--,10)
25. Robert Olencki 24 (--,--, 8,--, 6,10)
26. Marcin Grzegorczyk 24 ( 6, 6, 6, 6,--,--)
27. Szymon Patyk 22 ( 4,--, 6, 6,--, 6)
28. Anna Kurek 20 (--,20,--,--,--,--)
29. Grzegorz Duda 20 (10,--,--,10,--,--)
30. Tadeusz Lechowski 20 ( 6,--,--,--, 6, 8)
31. Grzegorz Wilaszek 18 (--,10,--,--,--, 8)
32. Krzysztof Skiba 16 (--,--,--,16,--,--)
33. Zbigniew Dec 12 (--,--, 6,--, 6,--)
34. Sławomir Radło 10 (10,--,--,--,--,--)
-. Mieczysław Kryża 10 (--,10,--,--,--,--)
-. Kazimierz Michalec 10 (--,--,10,--,--,--)
-. Ireneusz Gierczycki 10 (--,--,10,--,--,--)
-. Lech Kowalczyk 10 (--,--,10,--,--,--)
-. Mariusz Meroń 10 (--,--,--,10,--,--)
-. Adam Graboń 10 (--,--,--,--,10,--)
-. Adrian Burkacki 10 (--,--,--,--,--,10)
42. Grzegorz Zegar 10 ( 6,--, 4,--,--,--)
-. Zdzisław Maj 10 (--, 6, 4,--,--,--)
-. Jerzy Rafa 10 (--,--, 4,--, 6,--)
45. Kazimierz Wądrzyk 8 ( 8,--,--,--,--,--)
-. Bogusław Kozak 8 (--,--, 8,--,--,--)
-. Zdzisław Śliwka 8 (--,--,--,--, 8,--)
-. Krystian Strzymszok 8 (--,--,--,--, 8,--)
-. Damian Dworski 8 (--,--,--,--, 8,--)
50. Zbigniew Domeradzki 8 ( 6,--, 2,--,--,--)
51. Grzegorz Nowak 8 ( 4, 4,--,--,--,--)
52. Aleksandra Heppa 6 ( 6,--,--,--,--,--)
-. Mateusz Witała 6 ( 6,--,--,--,--,--)
-. Krzysztof Pławecki 6 ( 6,--,--,--,--,--)
-. Janusz Kowalski 6 (--, 6,--,--,--,--)
-. Michał Kurek 6 (--, 6,--,--,--,--)
-. Andrzej Podsiadły 6 (--, 6,--,--,--,--)
58. Daniel Rygus 4 ( 4,--,--,--,--,--)
-. Mateusz Ochman 4 ( 4,--,--,--,--,--)
-. Rafał Hyba 4 ( 4,--,--,--,--,--)
-. Michał Nowak 4 ( 4, --,--,--,--,--)
62. Mateusz Majewski 2 (--,--, 2,--,--,--)
KATEGORIA WETERAN:
1. Rafał Serwata 144 (30,28,28,28,20,30)
2. Jacek Balawajder 138 (26,26,30,30,26,26)
3. Jan Borowski 126 (28,24,16,26,24,24)
4. Janusz Ryczko 78 (--,20,10,24,10,14)
5. Jerzy Miśkowiec 66 (--,30, 8,--,--,28)
6. Marian Budziński 64 (10, 8,10,20,14,10)
7. Mirosław Kapica 60 (--,16,24,--,--,20)
8. Mirosław Lewczuk 56 (--,--,26,--,30,--)
9. Ryszard Kaczmarek 56 (18,14, 6,--, 8,10)
10. Krystian Strzymszok 52 (--,--, 8,--,28,16)
11. Andrzej Jarosz 48 (--,10,10,--,10,18)
12. Mieczysław Kryża 42 (24,18,--,--,--,--)
13. Tadeusz Lechowski 36 (16,--,--,--,10,10)
14. Zbigniew Suchodolski 22 (--, 8,14,--,--,--)
15. Sławomir Radło 20 (20,--,--,--,--,--)
-. Bogusław Kozak 20 (--,--,20,--,--,--)
17. Janusz Kowalski 20 (--,10,10,--,--,--)
18. Lech Kowalczyk 18 (--,--,18,--,--,--)
-. Zdzisław Śliwka 18 (--,--,--,--,18,--)
20. Zbigniew Domeradzki 18 (10,--, 8,--,--,--)
-. Zdzisław Maj 18 (--,10, 8,--,--,--)
22. Adam Graboń 16 (--,--,--,--,16,--)
23. Kazimierz Wądrzyk 14 (14,--,--,--,--,--)
24. Jerzy Rafa 14 (--,--, 6,--, 8,--)
25. Andrzej Podsiadły 10 (--,10,--,--,--,--)
-. Damian Dworski 10 (--,--,--,--,10,--)
27. Kazimierz Michalec 6 (--,--, 6,--,--,--)
KATEGORIA SENIOR:
1. Tomasz Paździorny 146 (20,30,30,30,28,28)
2. Piotr Wikło 136 (28,26,28,18,30,24)
3. Andrzej Adamczyk 126 (30,--,26,26,18,26)
4. Adam Staniczek 124 (24,28,24,24,24,20)
5. Grzegorz Duda 88 (18,20,20,16,14,--)
6. Marcin Łukasiak 84 (16,18,10,20,20,10)
7. Adam Jarosz 74 (--,--,18,--,26,30)
8. Andrzej Kulka 50 (26,24,--,--,--,--)
9. Marcin Grzegorczyk 50 (10,14,16,10,--,--)
-. Sebastian Patyk 50 (--,--,10,14,16,10)
11. Zbigniew Dec 34 (--,10,14,--,10,--)
12. Grzegorz Wilaszek 32 (--,16,--,--,--,16)
13. Krzysztof Skiba 28 (--,--,--,28,--,--)
14. Robert Olencki 24 (--,--,10,--,--,14)
15. Grzegorz Zegar 20 (10,--,10,--,--,--)
16. Adrian Burkacki 18 (--,--,--,--,--,18)
17. Tomasz Bańczyk 14 (14,--,--,--,--,--)
18. Mateusz Ochman 10 (10,--,--,--,--,--)
-. Mariusz Meroń 10 (--,--,--,10,--,--)
20. Ireneusz Gierczycki 8 (--,--, 8,--,--,--)
KATEGORIA JUNIOR:
1. Mateusz Burkacki 148 (28,30,30,30,30,26)
2. Szymon Patyk 132 (20,--,28,26,28,30)
3. Daniel Brożek 126 (26,28,18,--,26,28)
4. Tomasz Tabacki 112 (16,10,24,28,24,20)
5. Wojciech Zwara 90 (--,26,14,14,20,16)
6. Dariusz Władymiruk 88 (--,24,10,20,16,18)
7. Wojciech Wycisło 80 (30,--,26,--,--,24)
8. Dawid Szot 76 (24,18,10,24,--,--)
9. Sławomir Joniec 70 ( 6,16,20,10,18,--)
10. Rafał Hyba 58 ( 8,10, 8,18,14,--)
11. Dominik Szmaj 54 ( 6,14,10,10,--,14)
12. Mateusz Witała 48 (10,--, 8,10,10,10)
13. Dawid Sieńko 46 (--, 8,10, 8,10,10)
14. Michał Żyła 44 (14,10,--,10,--,10)
15. Michał Kurek 44 (10,--, 8,16,10,--)
16. Dawid Bartuś 38 (18,20,--,--,--,--)
17. Krzysztof Pławecki 18 ( 8,10,--,--,--,--)
-. Daniel Rygus 18 (10,--, 8,--,--,--)
19. Mateusz Majewski 16 (--,--,16,--,--,--)
20. Michał Nowak 14 ( 6, 8,--,--,--,--)
-. Marcin Kuchta 14 ( 6,--,--, 8,--,--)
-. Jakub Pieńkosz 14 ( 6,--,--, 8,--,--)
23. Grzegorz Nowak 12 ( 6, 6,--,--,--,--)
24. Benjamin Piórkowski 10 (10,--,--,--,--,--)
-. Dawid Michalik 10 (--,--,--,--,10,--)
26. Michał Kowol 8 ( 8,--,--,--,--,--)
-. Wojciech Cempa 8 ( 8,--,--,--,--,--)
-. Piotr Lis 8 (--, 8,--,--,--,--)
-. Jakub Ciupke 8 (--, 8,--,--,--,--)
-. Wojciech Szczyrba 8 (--,--,--,--, 8,--)
-. Robert Tyra 8 (--,--,--,--, 8,--)
32. Damian Cempa 6 ( 6,--,--,--,--,--)
-. Michał Fangor 6 ( 6,--,--,--,--,--)
-. Dawid Ogaza 6 (--,6,--,--,--,--)
KATEGORIA KOBIET:
1. Katarzyna Białowąs 146 (30,30,30,30,--,26)
2. Aleksandra Heppa 140 (26,--,28,26,30,30)
3. Anna Kurek 130 (20,28,20,28,26,28)
4. Lucyna Strzymszok 122 (28,--,26,20,28,20)
5. Monika Rożek 108 (16,24,24,18,24,18)
6. Katarzyna Pastor 84 (18,--,18,16,18,14)
7. Agnieszka Rożek 80 (14,--,16,14,20,16)
8. Monika Wieczorek 60 (10,26,--,24,--,--)
9. Aleksandra Wawrzyńczak 48 (24,--,--,--,--,24)
KATEGORIA AMATOR:
1. Tomasz Tabacki 142 (30,28,28,20,30,26)
2. Marian Budziński 136 (26,30,20,24,28,28)
3. Sebastian Patyk 130 (28,--,24,30,24,24)
4. Marcin Grzegorczyk 124 (20,26,30,28,20,--)
5. Szymon Patyk 108 (--,--,26,26,26,30)
6. Mateusz Witała 82 (18,--,14,14,16,20)
7. Rafał Hyba 80 (10,16,18,18,18,--)
8. Monika Wieczorek 64 (24,24,--,16,--,--)
9. Monika Rożek 62 (14,14,10,10,14,10)
10. Katarzyna Pastor 52 (--,--,16, 8,10,18)
11. Agnieszka Rożek 52 ( 8,--,10,10,10,14)
12. Marcin Kuchta 30 (10,10,--,10,--,--)
13. Daniel Rygus 26 (16,--,10,--,--,--)
14. Michał Nowak 20 (--,20,--,--,--,--)
15. Marcin Kalisz 18 (--,18,--,--,--,--)
16. Dawid Michalik 18 (--,--,--, 8,10,--)
17. Adrian Pelka 16 (--,--,--,--,--,16)
18. Michał Fangor 10 (10,--,--,--,--,--)
-. Krzysztof Pławecki 10 (10,--,--,--,--,--)
-. Andrzej Kaniewski 10 (--,--,--,10,--,--)
-. Wojciech Szczyrba 10 (--,--,--,--,10,--)
22. Mateusz Groborz 8 (--,--,--, 8,--,--)
Uwaga: Do klasyfikacji końcowej wliczało się pięc najlepszych turnieji
A-klasa » Katowice | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 7 | ||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 6 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|