Sponsorzy

Aktualności

PIŁKA NOŻNA: Remis z Wesołą

• autor: selbi19, 2009-04-10 23:34
W XVI kolejce A-Klasy Katowickiej nasza drużyna na własnym boisku zremisowała z Górnikiem II Wesoła 2:2

Spotkanie rozpoczęło się od ataków gości, którzy lepiej weszli w mecz. Nasza drużyna na początku miała duża ilośc niecelnych zagrań. W 35 minucie po rzucie wolnym i rykoszycie piłka lobuje naszego bramkarza i gości wychodzą na prowadzenie. Pod koniec pierwszej połowy nasza drużyna nareszcie zaczęła grać piłką i oddała dwa celne strzały na bramke. Drugą połowe nasza drużyna zaczęła od ataków, dobre sytuacje miał Tabacki, i Płatek z rzutu wolnego. Jedna z kontr gości kończy sie niestety drugim golem dla rezerw Wesoły. Nasza drużyna dąży do zdobycia bramki kontaktowej, bliski szczęcia był Kuraś który skiksował na 6 metrze. W 85 minucie Artur Kuzia tuz po wejsciu na boisku daje kontaktowego gole naszej drużynie po pięknym strzale z woleja piłka odbija się od poprzeczki i wpada do bramki. Po tej bramce nasza drużyna ruszyła do ataków, po jednym z rzutów rożnych do piłki dochodzi Kołcz i strzałem z główki doprowadza do wyrównania. I spotkanie kończy się remisem 2:2.

STRAŻAK  Mikołów  -  GÓRNIK  II  Wesoła     2-2 (0-1)

0-1             (35 min.)

0-2              (62 min.)

1-2  Artur  Kuzia (85 min.)

2-2  Ryszard  Kołcz (90 min.)

STRAŻAK: Jarosław Malcherek, Szymon Tabacki, Dominik Majowski, Szymon Majowski (46 min. Krzysztof Hajduk), Krystian Mamoń (kapitan), Piotr Zaczek, Ryszard Kołcz, Marcin Sleziona (55 min. Mirosław Kuraś), Kamil Neznal, Damian Płatek (70 min. Marcin Armata),  Adam Paszek (80 min. Artur Kuzia)

Rezerwa: Łukasz Król, Dariusz Matejczyk, Marcin Walda

Żółte kartki: Piotr Zaczek, Mirosław Kuraś, Szymon Tabacki