Sponsorzy

Aktualności

PIŁKA NOŻNA: Remis z Uranią

• autor: selbi19, 2009-04-02 15:15
Drużyna Strażaka w pierwszym meczu rundy wiosennej zremisowała wyjazdowe spotkanie z rezerwami Uranii Ruda Śląska 0:0

Spotkanie rozpoczęło się w niedziele o godzinie 11 na boisku w Kochłowicach (przy kopalni "Śląsk"). Początek spotkania był wyrównany, ale z biegiem czasu nasza drużyna zaczęła przeważać. Niebiezpiecznie było pod bramką Uranii gdy Marcin Śleziona wykonywał rzuty wolne, po jednym rzucie wolnym piłka trafia w słupek. Parę minut przed przerwą Mirosław Kuraś nie wykorzystuje sytuacji sam na sam, po podaniu Dominika Majowskiego po wspaniałym rajdzie lewą stroną boiska. Gospodarze mieli tylko jedną sytuacje w tej połowie, po rzucie rożnym zawodnik gospodarzy dochodzi do piłki, strzela z główki, ale na szczęscie piłka ląduje na słupku. Pierwsza połowa kończy sie bezbramkowym remisiem. Druga połowa zaczyna się od ataków rezerw Uranii, która zaczyna przeważac, ale nasza drużyna groźnie kontraatakuje. Mirosław Kuraś w drugiej połowie miał jescze dwie szanse na zdobycie gola. W 91 minucie stoper Uranii popełnia katastrofalny błąd i do piłki dochodzi Marcin Śleziona, i niestety strzela nad bramką. Spotkanie kończy sie wynikiem 0:0, i obie drużyny dzielą się punktami.

URANIA  II  Ruda  Śląska  -  STRAŻAK  Mikołów     0-0(0-0)

STRAŻAK: Jarosław Malcherek, Szymon Tabacki, Szymon Majowski (80 min. Krzysztof Hajduk), Dominik Majowski, Krystian Mamoń (kapitan), Piotr Zaczek, Ryszard Kołcz, Marcin Śleziona, Kamil Neznal (60 min. Michał Krajewski), Adam Paszek (46 min. Marcin Walda), Damian Płatek (40 min. Mirosław Kuraś),

Rezerwa: Łukasz Król, Marcin Armata

Żółte kartki: Krystian Mamoń, Marcin Śleziona