|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 85, wczoraj: 96
ogółem: 2 039 522
statystyki szczegółowe
W dniach 8 i 15 marca na naszej sali odbyły się I Mistrzostwa Powiatu Mikołowskiego w tenisie stołowym w siedmiu kategoriach
KATEGORIA SENIOR:
1. Mirosław Kapica - STRAŻAK Mikołów
2. Tomasz Paździorny - PIAST Łaziska Górne
3. Adam Staniczek - STRAŻAK Mikołów
4. Tomasz Tabacki - STRAŻAK Mikołów
5. Mieczysław Kryża - STRAŻAK Mikołów
6. Kamil Jaster - PIAST Łaziska Górne
7. Grzegorz Duda - AKS Mikołów
8. Marian Budziński - STRAŻAK Mikołów
9. Rafał Hyba - AKS Mikołów
-. Robert Krusiński - GWAREK Ornontowice
-. Janusz Kowalski - STRAŻAK Mikołów
-. Andrzej Jarosz - STRAŻAK Mikołów
13. Krzysztof Pławecki - AKS Mikołów
-. Michał Nowak - STRAŻAK Mikołów
-. Marcin Grzegorczyk - STRAŻAK Mikołów
KATEGORIA WETERAN:
1. Mirosław Kapica - STRAŻAK Mikołów
2. Andrzej Jarosz - STRAŻAK Mikołów
3. Janusz Kowalski - STRAŻAK Mikołów
4. Marian Budziński - STRAŻAK Mikołów
5. Mieczysław Kryża - STRAŻAK Mikołów
KATEGORIA JUNIOR:
1. Sebastian Mrozik - AKS Mikołów
2. Szymon Patyk - PIAST Łaziska Górne
3. Robert Krusiński - GWAREK Ornontowice
4. Tomasz Tabacki - STRAŻAK Mikołów
5. Krzysztof Pławecki - AKS Mikołów
6. Kamil Jaster - PIAST Łaziska Górne
7. Marcin Kuchta - STRAŻAK Mikołów
8. Rafał Hyba - AKS Mikołów
9. Paweł Bizon - BURZA Borowa Wieś
-. Wojciech Szczyrba - STRAŻAK Mikołów
-. Adrian Magdziak - Ornontowice
-. Mateusz Witała - STRAŻAK Mikołów
KATEGORIA KADET:
1. Krzysztof Pławecki - AKS Mikołów
2. Rafał Hyba - AKS Mikołów
3. Mateusz Witała - STRAŻAK Mikołów
4. Michał Fangor - AKS Mikołów
5. Jakub Fangor - AKS Mikołów
6. Dawid Michalik - AKS Mikołów
7. Mateusz Groborz - STRAŻAK Mikołów
8. Wojciech Szczyrba - STRAŻAK Mikołów
KATEGORIA MŁODZIK:
1. Jakub Fangor - AKS Mikołów
2. Dawid Michalik - AKS Mikołów
3. Marcin Pietrz - BURZA Borowa Wieś
4. Arkadiusz Kurpas - STRAŻAK Mikołów
5. Krzysztof Kurek - STRAŻAK Mikołów
6. Wojciech Szczyrba - STRAŻAK Mikołów
7. Patryk Olesiak - BURZA Borowa Wieś
8. Andrzej Janiaczyk - BURZA Borowa Wieś
9. Sebastian Jasiński - BURZA Borowa Wieś
-. Daniel Kierzek - BURZA Borowa Wieś
-. Bartłomiej Bromboszcz - BURZA Borowa Wieś
-. Szymon Majowski - BURZA Borowa Wieś
KATEGORIA SENIOREK:
1. Lucyna Strzymszok - LESZNIANKA Leszna Górna
2. Patrycja Wodarska - GÓRNIK 09 Mysłowice
3. Katarzyna Białowąs - LKS Bujaków
4. Sabina Wyrobek - AKS Mikołów
5. Monika Wieczorek - LKS Bujaków
6. Agnieszka Rożek - LKS Bujaków
7. Katarzyna Pastor - STRAŻAK Mikołów
8. Monika Rożek - LKS Bujaków
9. Jagoda Gawlik - STRAŻAK Mikołów
KATEGORIA JUNIOREK:
1. Sabina Wyrobek - AKS Mikołów
2. Monika Jarosińska - AKS Mikołów
3. Karolina Tabacka - AKS Mikołów
4. Monika Rożek - LKS Bujaków
5. Agnieszka Rożek - LKS Bujaków
6. Jagoda Gawlik - STRAŻAK Mikołów
7. Katarzyna Pastor - STRAŻAK Mikołów
8. Maria Gardyńska - BURZA Borowa Wieś
9. Luiza Gąsior - BURZA Borowa Wieś
-. Martyna Fojt - BURZA Borowa Wieś
KATEGORIA DRUŻYNOWA:
1. STRAŻAK Mikołów
2. AKS Mikołów
3. BURZA Borowa Wieś
4. LKS Bujaków
5. PIAST Łaziska Górne
6. GWAREK Ornontowice
A-klasa » Katowice | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 7 | ||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 6 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|