Sponsorzy

Aktualności

PIŁKA NOŻNA: Pierwszy sparing

• autor: selbi19, 2009-02-07 17:04
W pierwszym sparingu w tym roku nasza drużyna zwyciężyła 3:0 pokonując drużynę Jedności Przyszowice występująca w IV gr. okręgówki Katowickiej

Mecz rozpoczął się o godzinie 14 na boisku w Przyszowicach. Przez pierwszy kwadrans gra była wyrównana, w kolejnych minutach nasza drużyna zaczęła przeważac na boisku tworząc sobie pare dogodnych sytuacji na strzelenie bramki. W 25 minucie boisko opuscił kontuzjowany Dariusz Matejczyk którego zastępuje Piotr Kryszałowicz. W 40 minucie spotkania po dwójkowej akcji Paszka i Waldy, ten pierwszy wychodzi sam na sam z bramkarzem i pewnie go pokonuję i drużyna Strażaka prowadzi 1:0. W 45 minucie w polu karnym zostaje sfaulowany Neznal, a Tabacki pewnie strzela jedenastke i gości z Mikołowa zchodzą na przerwe z dwubramkowym prowadzeniem. W przerwie w naszej drużynie następują dwie zmiany za Neznala wchodzi Krajewski, a Waldy zastępuje Płatek. A w drużynie gospodarzy równiez nastąpiły zmiany, w pierwszej połowie występowali zawodnicy grający w okręgówce, a w drugiej częsci spotkania zostali zmiennieni przez kolegów z rezerwy występującej w b-klasie. Na początku drugiej częsci spotkania gra była wyrównana. W 60 minucie Zaczek fauluje w polu karnym zawodnika gospodarzy. Do wykonania rzutu karnego podchodzi Labusek, ale strzela w prawy róg a tam nasz bramkarz pewnie broni strzał zawodnika Jedności. W 70 minucie spotkania z połowy boiska rzut wolny wykonuje Sleziona, piłka w polu karnym dochodzi do Paszka i ten podwyższa wynik spotkania na 3:0. W 80 minucie Sleziona popisuje się pięknym strzałem z rzutu wolnego ale piłka trafia w poprzeczke, i sie odbija i trafia do Paszka a ten w sytuacji na pustą bramkę strzela obok słupka. Do konca spotkania już się nic ciekawego nie wydarzyło i drużyna Strażaka zwyciężyła 3:0. Zawodnicy Strażaka w spotkania z wyżej notowanym przeciwnikiem zaprezentowali się bardzo dobrze, dwie bramki zdobył Adam Paszek ale jescze niewiadomo czy ten zawodnik w rundzie wiosennej będzie występował w naszym klubie, dobrze również zaprezentował się powracający po rocznej przerwie Rafał Paluch.

JEDNOŚĆ Przyszowice - STRAŻAK Mikołów   0-3(0-2)

0-1 Adam Paszek (40 min.)

0-2 Szymon Tabacki (45 min.)

0-3 Adam Paszek (70 min.)

STRAŻAK: Jarosław Malcherek (80 min. Łukasz Król), Szymon Majowski, Dominik Majowski, Szymon Tabacki, Dariusz Matejczyk (25 min. Piotr Kryszałowicz), Kamil Neznal (45 min. Michał Krajewski), Piotr Zaczek (75 min. Paweł Tomala), Marcin Ślezniona, Rafał Paluch, Marcin Walda (45 min. Damian Płatek), Adam Paszek