|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 261, wczoraj: 96
ogółem: 2 039 698
statystyki szczegółowe
KATEGORIA OPEN:
1. Mateusz Burkacki - Wolej Ruda Śląska
2. Jacek Balawajder - Jedynka Pszów
3. Mirosław Kapica - Strażak Mikołów
4. Tomasz Paździorny - Piast Łaziska Górne
5. Anna Kurek - AZS Pol. Śl. Gliwice
6. Rafał Serwata - Strażak Mikołów
7. Dawid Bartuś - MDK Ruda Śląska
8. Jan Borowski - JKTS Jastrzębie
9. Daniel Brożek - Wolej Ruda Śląska
-. Grzegorz Wilaszek - Wolej Ruda Śląska
-. Jerzy Miśkowiec - Żory
-. Mieczysław Kryża - Strażak Mikołów
13. Wojciech Zwara - Tychy
-. Marcin Łukasiak - Ruda Śląska
-. Adam Staniczek - Strażak Mikołów
-. Andrzej Jarosz - Strażak Mikołów
17. Marian Budziński - Strażak Mikołów
-. Ryszard Kaczmarek - Wolej Ruda Śląska
-. Zdzisław Maj - Energetyk Zabrze
-. Janusz Ryczko - Energetyk Zabrze
-. Michał Kurek - AZS Pol. Śl. Gliwice
-. Andrzej Podsiadły - Piast Łaziska Górne
-. Marcin Grzegorczyk - Strażak Mikołów
-. Janusz Kowalski - Strażak Mikołów
25. Dawid Sieńko - Tychy
-. Grzegorz Nowak - MDK Ruda Śląska
-. Dariusz Władymiruk - Tychy
KATEGORIA WETERAN:
1. Jerzy Miśkowiec - Żory
2. Rafał Serwata - Strażak Mikołów
3. Jacek Balawajder - Jedynka Pszów
4. Jan Borowski - JKTS Jastrzębie
5. Janusz Ryczko - Energetyk Zabrze
6. Mieczysław Kryża - Strażak Mikołów
7. Mirosław Kapica - Strażak Mikołów
8. Ryszard Kaczmarek - Wolej Ruda Śląska
9. Zdzisław Maj - Energetyk Zabrze
-. Janusz Kowalski - Strażak Mikołów
-. Andrzej Podsiadły - Piast Łaziska Górne
-. Andrzej Jarosz - Strażak Mikołów
13. Zbigniew Suchodolski - Pawłowice
-. Marian Budziński - Strażak Mikołów
KATEGORIA SENIOR:
1. Tomasz Paździorny - Piast Łaziska Górne
2. Adam Staniczek - Strażak Mikołów
3. Piotr Wikło - AZS US Katowice
4. Andrzej Kulka - AZS US Katowice
5. Grzegorz Duda - AKS Mikołów
6. Marcin Łukasiak - Ruda Śląska
7. Grzegorz Wilaszek - Wolej Ruda Śląska
8. Marcin Grzegorczyk - Strażak Mikołów
9. Zbigniew Dec - Energetyk Zabrze
KATEGORIA JUNIOR:
1. Mateusz Burkacki - Wolej Ruda Śląska
2. Daniel Brożek - Wolej Ruda Śląska
3. Wojciech Zwara - Tychy
4. Dariusz Władymiruk - Tychy
5. Dawid Bartuś - MDK Ruda Śląska
6. Dawid Szot - Zgoda Byczyna
7. Sławomir Joniec - AZS US Katowice
8. Dominik Szmaj - Orzeł Stanica
9. Tomasz Tabacki - Strażak Mikołów
-. Krzysztof Pławecki - AKS Mikołów
-. Michał Żyła - Orzeł Stanica
-. Rafał Hyba - AKS Mikołow
13. Piotr Lis - Wilki Wilcza
-. Jakub Ciupke - Wilki Wilcza
-. Michał Nowak - Strażak Mikołów
-. Dawid Sieńko - Tychy
17. Grzegorz Nowak - MDK Ruda Śląska
-. Dawid Ogaza - Wilki Wilcza
KATEGORIA KOBIET:
1. Katarzyna Białowąs - LKS Bujaków
2. Anna Kurek - AZS Pol. Śl. Gliwice
3. Monika Wieczorek - LKS Bujaków
4. Monika Rożek - LKS Bujaków
KATEGORIA AMATOR:
1. Marian Budziński - Strażak Mikołów
2. Tomasz Tabacki - Strażak Mikołów
3. Marcin Grzegorczyk - Strażak Mikołów
4. Monika Wieczorek - LKS Bujaków
5. Michał Nowak - Strażak Mikołów
6. Marcin Kalisz - Strażak Mikołów
7. Rafał Hyba - AKS Mikołów
8. Monika Rożek - LKS Bujaków
9. Marcin Kuchta - Strażak Mikołów
Klasyfikacja po II turniejach w zakładce z lewej strony: Grand Prix Mikołowa
A-klasa » Katowice | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 7 | ||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 6 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|