III Turniej im. Grzegorza Garusa w Ornontowicach

• autor: robertg78, 2010-07-26 13:42

W sobotę 24.07.2010r.o godz.: 10:00 w Ornontowicach został rozegrany coroczny turniej im. Grzegorza Garusa, w którym oprócz Strażaka Mikołów udział wzięli : Gwarek Ornontowice, AKS Mikołów i Orzeł Mokre.

W pierwszym meczu Strażak zaprezentował się bardzo dobrze na tle IV ligowego Gwarka Ornontowice, gdzie nie ustępowaliśmy bardziej utytułowanemu rywalowi. Tym bardziej, że graliśmy  praktycznie dwoma składami. Gwarek dopiero w II połowie osiągnął lekką przewagę ale nie potrafił tego udokumentować bramką. Po regulaminowym czasie gry, gdy wynik brzmiał 0:0 sędzia ogłosił konkurs rzutów karnych. W naszym zespole pewnie jedenastke wykorzystali Gustak i Kołcz, lecz nie zdołała pokonać bramkarza nasza ikona czyli Krystian Mamoń - bramkarz wyczuł jego intencje.Drugiego karnego nie wykorzystał Wojciech Urbanek ,który strzelił identycznie jak "Kiki" i przegraliśmy 2:4. W meczu o III miejsce przegraliśmy 3:1 z Orłem Mokre, honorową bramkę strzelił nowy nabytek Strażaka 17-letni Mateusz Smolawa, który jak zgra się z druzyną możemy mieć z niego pociechę.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie : Jarosław Malcherek, Kazimierz Łach, Dariusz Matejczyk, Szymon Majowski, Piotr Kryszałowicz, Michał Czyż, Łukasz Jenel, Piotr Zaczek, Szymon Tabacki, Mateusz Grochowski, Ryszard Kołcz, Wojciech Urbanek, Krystian Mamoń, Rafał Guśtak, Mirosław Kuraś, Mateusz Smolawa, Paweł Tomala. Brakowało jeszcze takich zawodników : Adrian Przybyła, Dominik Majowski i miejmy że do zespołu dołączy jeszcze Damian Płatek i Kamil Neznal którzy jeszcze nie podjęli decyzji o dalszej grze w naszym zespole. Rozgrywki zaczynamy 28 sierpnia więc mamy jeszcze bardzo dużo czasu na zniwelowanie naszych błędów. Zapraszam na kolejny sparing w środę 28.07.2010r o 18:00 , gdzie zagramy MKS Zaborze - beniaminkiem Klasy Okręgowej.