Sponsorzy

Aktualności

PIŁKA NOŻNA : AWANS STAŁ SIĘ FAKTEM !!!

• autor: robertg78, 2010-06-07 17:18

Spotkanie z Wawelem Wirek było bardzo ważne, gdyż wygrywając ten mecz Strażak zapewniłby się awans na kolejkę przed końcem i nie musiałby się oglądać na wynik Hetmana i tak też się stało.

Początek spotkania był wyrównany i gra toczyła się głównie w środku pola, ale czym dłużej graliśmy to uwidaczniała się nasza przewaga. Pierwszą sytuację sam na sam miał Kuraś, który po ładnej asyście Przybyły przegrał pojedynek z bramkarzem gości.W 28 minucie po rykoszecie piłka odbija się od poprzeczki tam znajduje się Płatek, który ze stoickim spokojem umieszcza piłkę w siatce i mamy 1:0.W 34 min. ładna akcje Majowskiego Dominika , który jest ścięty równo z ziemią w polu karnym i pewnym egzekutorem rzutu karnego jest Przybyła wynik brzmi 2:0. Końcówka pierwszej połowy to akcje Wawelu, ale na szczęście dobrze broni Malcherek. Na drugą połowę nasi zawodnicy wyszli jakoś ospali i zostali skarceni w 55 minucie  po przepięknej bramce Bujałkowskiego (same widły), nasz bramkarz nie miał najmniejszych szans na obrone tego strzału i było juz tylko 1:2.Na szczęście szybko odpowiedzieliśmy bramką, ładna indywidualna akcja Kurasia który strzela nie do obrony i mamy w 57 min. 1:3. Następne minuty były prowadzone pod nasze dyktando, ale akcji sam na sam nie wykorzystuje Grochowski ,który strzela w słupek, można także odnotować dobre akcje Zaczka z prawej strony ale strzał Przybyły został w ostatniej chwili zablokowany, Kuraś nie trafił piłki głową po centrze naszego kapitana. W 90 min. Paszek, który wszedł w 75 min. dostał piłkę od Zaczka w polu karnym i ustalił wynik na 1:4.Nasze zwycięstwo w pełni zasłużone i w ten oto sposób awansowaliśmy do "A" Klasy nie oglądając się na innych. Cieszmy się z awansu , który nam się należał z przebiegu całego sezonu, wyprzedziła nas tylko Pogoń Ruda Śląska - której również gratulujemy awansu i miejmy nadzieję mecze w przyszłym sezonie  pomiędzy tymi drużynami będą równie emocjonujące jak w tym.