|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 108, wczoraj: 280
ogółem: 2 039 825
statystyki szczegółowe
W najbliższą sobotę na hali w Łaziskach Górnych odbędzie się V Powiatowy Turniej w Piłce Nożnej Halowej o przechodni puchar Prezesa Polonii Łaziska Górne. Po roku przerwy ponownie w tym turnieju zagra zespół Strażaka, w tegorocznej edycji wystąpi dziesięć drużyn z Powiatu Mikołowskiego. W zeszłym roku w turnieju najlepsi okazali się gospodarze Polonia Łaziska Górne którzy w finale pokonali Gwarek Ornontowice. W rozwinięciu newsa wyniki poprzednich edycji i harmonogram tegorocznej edycji.
HARMONOGRAM TEGOROCZNEGO TURNIEJU:
GRUPA A:
8:30 POLONIA Łaziska Górne - LKS Woszczyce
9:06 STRAŻAK Mikołów - SOKÓŁ Orzesze
9:42 POLONIA Łaziska Górne - SOKÓŁ Orzesze
10:18 ORZEŁ Mokre - LKS Woszczyce
10:54 SOKÓŁ Orzesze - LKS Woszczyce
11:30 POLONIA Łaziska Górne - STRAŻAK Mikołów
12:06 ORZEŁ Mokre - SOKÓŁ Orzesze
12:42 LKS Woszczyce - STRAŻAK Mikołów
13:18 POLONIA Łaziska Górne - ORZEŁ Mokre
13:54 ORZEŁ Mokre - STRAŻAK Mikołów
GRUPA B:
8:48 GWAREK Ornontowice - LKS Gardawice
9:24 FORTUNA Wyry - Kamionka Mikołów
10:00 GWAREK Ornontowice - Kamionka Mikołów
10:36 AKS Mikołów - LKS Gardawice
11:12 Kamionka Mikołów - LKS Gardawice
11:48 GWAREK Ornontowice - FORTUNA Wyry
12:24 AKS Mikołów - Kamionka Mikołów
13:00 LKS Gardawice - FORTUNA Wyry
13:36 GWAREK Ornontowice - AKS Mikołów
14:12 AKS Mikołów - FORTUNA Wyry
Mecze finałowe:
14:30 - 5A - 5B
14:48 - 4A - 4B
15:06 - 3A - 3B
15:24 - 2A - 2B
15:42 - 1A - 1B
WYNIKI POPRZEDNICH EDYCJI TURNIEJU POWIATOWEGO:
IV edycja - 2016:
1. POLONIA Łaziska Górne
2. GWAREK Ornontowice
3. LKS Bełk
4. FORTUNA Wyry
5. ORZEŁ Mokre
6. SOKÓŁ Orzesze
7. AKS Mikołów
8. Kamionka Mikołów
najlepszy strzelec - Dawid Mokry (SOKÓŁ Orzesze) - 8 bramek
najlepszy zawodnik - Mateusz Mazurek (POLONIA Łaziska Górne)
najlepszy bramkarz - Rafał Franke (POLONIA Łaziska Górne)
III edycja - 2015:
1. LKS Bełk
2. AKS Mikołów
3. POLONIA II Łaziska Górne
4. POLONIA Łaziska Górne
5. FORTUNA Wyry
6. ORZEŁ Mokre
7. GWAREK Ornontowice
8. SOKÓŁ Orzesze
9. Reprezentacja Powiatu Mikołowskiego rocznika 1998
10. STRAŻAK Mikołów
najlepszy strzelec - Sławomir Szary (LKS Bełk) - 7 bramek
najlepszy zawodnik - Sebastian Jastrzębski (AKS Mikołów)
najlepszy bramkarz - Damian Gieracz (POLONIA II Łaziska Górne)
II edycja - 2014:
1. POLONIA II Łaziska Górne
2. SOKÓŁ Orzesze
3. POLONIA Łaziska Górne
4. GWAREK Ornontowice
5. FORTUNA Wyry
6. LKS Bełk
7. STRAŻAK Mikołów
8. AKS Mikołów
najlepszy strzelec - Michał Fangor (AKS Mikołów) - 9 bramek
najlepszy zawodnik - Mateusz Mazurek (POLONIA II Łaziska Górne)
najlepszy bramkarz - Łukasz Miś (POLONIA II Łaziska Górne)
I edycja - 2012:
1. POLONIA Łaziska Górne
2. ORZEŁ Mokre
3. AKS Mikołów
4. FORTUNA Wyry
5. POLONIA II Łaziska Górne
6. TEMPO Paniówki
7. SOKÓŁ Orzesze
8. GWAREK Ornontowice
najlepszy strzelec - Bartosz Myszor (FORTUNA Wyry)
najlepszy zawodnik - Adam Zając (POLONIA Łaziska Górne)
najlepszy bramkarz - Marcin Żuber (POLONIA Łaziska Górne)
A-klasa » Katowice | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 7 | ||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 6 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|