|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 56, wczoraj: 96
ogółem: 2 041 473
statystyki szczegółowe
Na przestrzeni całego roku 2015 w ramach rozgrywek tenisa stołowego dla mieszkańców Sołectwa Paniowy po raz pierwszy został zorganizowany cykl 6 turniejów pod nazwą Paniowska Liga Drużyn Dwuosobowych. Walka o zwycięstwo trwała do ostatnich piłek ostatniego turnieju a najlepszą drużyną okazali się Marcin Kuchta i Magdalena Szczyrba więcej w rozwinięciu.
Forma tego cyklu różniła się bardzo od naszego tradycyjnego Grand Prix Paniowy. Drużyna liczyła dwóch zawodników (ale był jeden warunek w jednej drużynie mógł grać tylko jeden zawodnik z licencją PZTS). Mecz natomiast składał się z czterech gier singlowych i jednej gry podwójnej. Cykl tych turniejów był bardzo emocjonujący dużo zależało od gier podwójnej poszczególnych meczy, teraz mieszkańców Paniów czeka już rozpoczęcie 14 edycji Grand Prix Paniowy, faworytami do zwycięstwa w 14 edycji są dwaj gracze Strażaka III Mikołów: Wojciech Szczyrba i Marcin Kuchta.
Klasyfikacja Końcowa Paniowskiej Ligi Drużyn Dwuosobowych:
1) Marcin Kuchta / Magdalena Szczyrba - 17 pkt.
2) Marcin Słowik / Marek Drozdek - 16 pkt.
3) Daniel Biernacki / Mariusz Polczyk - 15 pkt.
4) Wojciech Szczyrba / Natalia Wiącek - 15 pkt.
5) Michał Kuta / Maciej Urbaś - 9 pkt.
6) Kazimierz Kuchta / Piotr Ludwichowski - 9 pkt.
7) Wojciech Szczyrba / Katarzyna Pastor - 5 pkt.
8) Wojciech Szczyrba / Adam Słowik - 4 pkt.
9) Sebastian Kuchta / Henryk Szczyrba - 3 pkt.
10) Sebastian Kuchta / Natalia Błaszczyk - 2 pkt.
10) Daniel Biernacki / Kazimierz Kuchta - 2 pkt.
12) Maciej Urbaś / Adam Słowik - 2 pkt.
13) Henryk Szczyrba / Adrian Garbacz - 1 pkt.
13) Kazimierz Kuchta / Magdalena Szczyrba - 1 pkt.
Wyniki poszczególnych turniejów:
1 Turniej:
1) Wojciech Szczyrba / Katarzyna Pastor
2) Michał Kuta / Maciej Urbaś
3) Daniel Biernacki / Kazimierz Kuchta
4) Marcin Kuchta / Magdalena Szczyrba
2 Turniej:
1) Michał Kuta / Maciej Urbaś
2) Wojciech Szczyrba / Adam Słowik
3) Marcin Słowik / Marek Drozdek
4) Sebastian Kuchta / Natalia Błaszczyk
5) Kazimierz Kuchta / Magdalena Szczyrba
3 Turniej:
1) Marcin Słowik / Marek Drozdek
2) Marcin Kuchta / Magdalena Szczyrba
3) Kazimierz Kuchta / Piotr Ludwichowski
4) Maciej Urbaś / Adam Słowik
4 Turniej:
1) Marcin Kuchta / Magdalena Szczyrba
2) Wojciech Szczyrba / Natalia Wiącek
3) Kazimierz Kuchta / Piotr Ludwichowski
4) Daniel Biernacki / Mariusz Polczyk
5) Marcin Słowik / Marek Drozdek
6) Maciej Urbaś / Adam Słowik
5 Turniej:
1) Wojciech Szczyrba / Natalia Wiącek
2) Daniel Biernacki / Mariusz Polczyk
3) Marcin Słowik / Marek Drozdek
4) Sebastian Kuchta / Henryk Szczyrba
5) Marcin Kuchta / Magdalena Szczyrba
6) Kazimierz Kuchta / Piotr Ludwichowski
6 Turniej:
1) Daniel Biernacki / Mariusz Polczyk
2) Marcin Kuchta / Magdalena Szczyrba
3) Marcin Słowik / Marek Drozdek
4) Wojciech Szczyrba / Natalia Wiącek
5) Kazimierz Kuchta / Piotr Ludwichowski
6) Henryk Szczyrba / Adrian Garbacz
A-klasa » Katowice | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 7 | ||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 6 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|