|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 61, wczoraj: 96
ogółem: 2 039 498
statystyki szczegółowe
Królem Strzelców w rundzie jesiennej A - Klasy Katowice został zawodnik Pogoni Ruda ¦l±ska Łukasz Mielnicki z 11 bramkami na koncie, za jego plecami uplasowała się trójka zawodników z ¦l±ska ¦więtochłowice z 10 bramkami na koncie: Marek Szubert, Łukasz Wawrzyniak i Damian Wasiak. Kolejne miejsca należały do zawodników z Mikołowski klubów, Karol Czarnecki z Kamionki zdobył 9 bramek, a dwójka naszych zawodników Piotr Petzelt i Michał Hutka zdobyli po 8 bramek. Ogromnego pecha miał Kamil Ottawa z Kolejarza Katowice na jesień zdobył 12 bramek, ale w pierwszym meczu kiedy Kolejarz zwyciężył z AKS II Mikołów 11:1, w drużynie Kolejarza zagrało kilku nieuprawnionych do gry zawodników i został przyznany walkower 0:3 dla drużyny z Mikołowa, a Kamil Ottawa w tym meczu zdobył aż 5 bramek. Pełna Klasyfikacja Strzelców w rozwinięciu.
KLASYFIKACJA STRZELCÓW A - KLASY KATOWICKIEJ PO RUNDZIE JESIENNEJ
11 - Łukasz Mielnicki (POGOŃ Ruda ¦l±ska)
10 - Marek Szubert (¦LˇSK ¦więtochłowice)
10 - Łukasz Wawrzyniak (¦LˇSK ¦więtochłowice)
10 - Damian Wasiak (¦LˇSK ¦więtochłowice)
9 - Karol Czarnecki (KAMIONKA Mikołów)
8 - Piotr Petzelt (STRAŻAK Mikołów)
8 - Michał Hutka (STRAŻAK Mikołów)
7 - Kamil Ottawa (KOLEJARZ Katowice)
7 - Patryk Stefaniak (KOLEJARZ Katowice)
6 - Tomasz Waniek (STRAŻAK Mikołów)
6 - Norbert Dziwosz (KOLEJARZ Katowice)
5 - Sebastian Czech (Stadion ¦l±ski Chorzów)
5 - Marek Błaszkiewicz (¦LˇSK ¦więtochłowice)
5 - Michał Zięcik (POGOŃ Ruda ¦l±ska)
5 - Łukasz Bereta (POGOŃ Ruda ¦l±ska)
5 - Grzegorz Jarek (UKS Szopienice)
5 - Patryk Zawisza (URANIA II Ruda ¦l±ska)
4 - Rafał Łach (AKS II Mikołów)
4 - Dawid Kukułka (FC Katowice)
4 - Ariel Kokot (POGOŃ Ruda ¦l±ska)
4 - Marcin Czapla (¦LˇSK ¦więtochłowice)
4 - Dominik Piecha (URANIA II Ruda ¦l±ska)
4 - Mariusz Szymański (POGOŃ Ruda ¦l±ska)
4 - Emanuel Stompor (KAMIONKA Mikołów)
4 - Michał Zuga (POGOŃ Ruda ¦l±ska)
4 - Michał Szaton (URANIA II Ruda ¦l±ska)
4 - Michał Sikora (URANIA II Ruda ¦l±ska)
4 - Paweł Hajduk (KOLEJARZ Katowice)
3 - Paweł Wyrobek (AKS II Mikołów)
3 - Artur Zieliński (FC Katowice)
3 - Kacper Karbowski (Stadion ¦l±ski Chorzów)
3 - Michał Jamnik (¦LˇSK ¦więtochłowice)
3 - Paweł Polak (AKS II Mikołów)
3 - Grzegorz Tatar (Stadion ¦l±ski Chorzów)
3 - Tomasz Botsch (Stadion ¦l±ski Chorzów)
2 - Piotr Zaczek (STRAŻAK Mikołów)
2 - Jakub Korczak (Stadion ¦l±ski Chorzów)
2 - Sebastian Żebrowski (KAMIONKA Mikołów)
2 - Kamil Menkiel (FC Katowice)
2 - Michał Mołas (¦LˇSK ¦więtochłowice)
2 - Dariusz Florczyk (Stadion ¦l±ski Chorzów)
2 - Oskar Krawczyk (Stadion ¦l±ski Chorzów)
2 - Maciej Kardy¶ (HETMAN Katowice)
2 - Miłosz Gołyszny (KAMIONKA Mikołów)
2 - Łukasz Pawłowski (UKS Szopienice)
2 - Bartłomiej Rek (POGOŃ Ruda ¦l±ska)
2 - Filip Sierny (KAMIONKA Mikołów)
2 - Mateusz Kaiser (¦LˇSK ¦więtochłowice)
2 - Dawid Adamczak (HETMAN Katowice)
2 - Kamil Kunicki (HETMAN Katowice)
2 - Artur Kornas (URANIA II Ruda ¦l±ska)
1 - Albert Bujny (STRAŻAK Mikołów)
1 - Adrian Pyza (STRAŻAK Mikołów)
1 - Krzysztof Kołodziejczyk (STRAŻAK Mikołów)
1 - Janusz Małek (KAMIONKA Mikołów)
1 - Dawid Tomaszczyk (URANIA II Ruda ¦l±ska)
1 - Arkadiusz Adamczyk (POGOŃ Ruda ¦l±ska)
1 - Damian Kowalczyk (MKS II Siemianowice ¦l±skie)
1 - Tomasz Leszek (MKS II Siemianowice ¦l±skie)
1 - Sebastian Dobro¶ (MKS II Siemianowice ¦l±skie)
1 - Kamil Dolaciński (Stadion ¦l±ski Chorzów)
1 - Adam Seiler (POGOŃ Ruda ¦l±ska)
1 - Krzysztof Hajduczek (FC Katowice)
1 - Kamil Fus (AKS II Mikołów)
1 - Adam Łach (AKS II Mikołów)
1 - Patryk Bobrowski (AKS II Mikołów)
1 - Dawid Wanot (MKS II Siemianowice ¦l±skie)
1 - Jakub Piecha (KAMIONKA Mikołów)
1 - Michał Gruchała (HETMAN Katowice)
1 - Łukasz Szczyrba (POGOŃ Ruda ¦l±ska)
1 - Mateusz Knap (KAMIONKA Mikołów)
1 - Marcel Sobierański (URANIA II Ruda ¦l±ska)
1 - Michał Michalski (Stadion ¦l±ski Chorzów)
1 - Łukasz Zgliński (AKS II Mikołów)
1 - Rafał Małecki (AKS II Mikołów)
1 - Dawid Józefowicz (FC Katowice)
1 - Michał Pisarek (HETMAN Katowice)
1 - Dawid GwóĽdĽ (HETMAN Katowice)
1 - Piotr Gogolin (HETMAN Katowice)
1 - Daniel Marona (MKS II Siemianowice ¦l±skie)
1 - Mariusz Kulisa (AKS II Mikołów)
1 - Tomasz Szołtysek (HETMAN Katowice)
1 - Patryk Pawłowski (KOLEJARZ Katowice)
1 - Bartosz Stalmach (KOLEJARZ Katowice)
1 - Konrad Michalski (KOLEJARZ Katowice)
1 - Dawid Węgrzyk (UKS Szopienice)
1 - Grzegorz Oberaj (UKS Szopienice)
1 - Bartłomiej Opara (Stadion ¦l±ski Chorzów)
1 - Mateusz Sigulski (AKS II Mikołów)
1 - Sebastian Chmielorz (URANIA II Ruda ¦l±ska)
1 - Bartosz Pawlyta (Stadion ¦l±ski Chorzów)
1 - Paweł Wieczorek (Stadion ¦l±ski Chorzów)
1 - Łukasz Szyszka (HETMAN Katowice)
1 - Łukasz Kucharski (UKS Szopienice)
1 - Arkadiusz Bywalec (UKS Szopienice)
1 - Dacjan Statnik (URANIA II Ruda ¦l±ska)
1 - Janusz Kowalczyk (MKS II Siemianowice ¦l±skie)
1 - Paweł Kordalski (UKS Szopienice)
1 - Sebastian Gajdzik (KOLEJARZ Katowice)
1 - Wojciech Musiał (URANIA II Ruda ¦l±ska)
1 - Karol Kowalski (URANIA II Ruda ¦l±ska)
1 - Jarosław Kowalski (AKS II Mikołów)
1 - Wojciech Kula (AKS II Mikołów)
1 - Kamil Wroński (MKS II Siemianowice ¦l±skie)
1 - Tomasz Macia¶ (HETMAN Katowice)
1 - Kamil Menkiel (HETMAN Katowice)
1 - Grzegorz Kokoszka (URANIA Ruda ¦l±ska)
1 - Kamil Bociański (FC Katowice)
1 - Bartosz Krzyżowski (KAMIONKA Mikołów)
1 - Krzysztof Kurdzielewski (MKS II Siemianowice ¦l±skie)
2 - samobójcza (KOLEJARZ Katowice)
2 - samobójcza (STRAŻAK Mikołów)
1 - samobójcza (Stadion ¦l±ski Chorzów)
1 - samobójcza (HETMAN Katowice)
1 - samobójcza (POGOŃ Ruda ¦l±ska)
1 - samobójcza (KAMIONKA Mikołów)
1 - samobójcza (¦LˇSK ¦więtochłowice)
2 - walkower (AKS II Mikołów)
2 - walkower (STRAŻAK Mikołów)
1 - walkower (FC Katowice)
1 - walkower (POGOŃ Ruda ¦l±ska)
STRZELCY WEDŁUG DRUŻYN:
¦LˇSK ¦więtochłowice (47): 10 - Marek Szubert, 10 - Łukasz Wawrzyniak, 10 - Damian Wasiak, 5 - Marek Błaszkiewicz, 4 - Marcin Czapla, 3 - Michał Jamnik, 2 - Michał Mołas, 2 - Mateusz Kaiser, 1 - samobójcza
POGOŃ Ruda ¦l±ska (40): 11 - Łukasz Mielnicki, 5 - Michał Zięcik, 5 - Łukasz Bereta, 4 - Ariel Kokot, 4 - Mariusz Szymański, 4 - Michał Zuga, 2 - Bartłomiej Rek, 1 - Arkadiusz Adamczyk, 1 - Adam Seiler, 1 - Łukasz Szczyrba, 1 - walkower, 1 - samobójcza
STRAŻAK Mikołów (31): 8 - Piotr Petzelt, 8 - Michał Hutka, 6 - Tomasz Waniek, 2 - Piotr Zaczek, 1 - Albert Bujny, 1 - Adrian Pyza, 1 - Krzysztof Kołodziejczyk, 2 - walkower, 2 - samobójcza
KOLEJARZ Katowice (30): 7 - Kamil Ottawa, 7 - Patryk Stefaniak, 6 - Norbert Dziwosz, 4 - Paweł Hajduk, 1 - Patryk Pawłowski, 1 - Bartosz Stalmach, 1 - Konrad Michalski, 1 - Sebastian Gajdzik, 2 - samobójcza
URANIA II Ruda ¦l±ska (26): 5 - Patryk Zawisza, 4 - Dominik Piecha, 4 - Michał Szaton, 4 - Michał Sikora, 2 - Artur Kornas, 1 - Dawid Tomaszczyk, 1 - Marcel Sobierański, 1 - Sebastian Chmielorz, 1 - Dacjan Statnik, 1 - Wojciech Musiał, 1 - Karol Kowalski, 1 - Grzegorz Kokoszka
Stadion ¦l±ski Chorzów (26): 5 - Sebastian Czech, 3 - Kacper Karbowski, 3 - Grzegorz Tatar, 3 - Tomasz Botsch, 2 - Jakub Korczak, 2 - Dariusz Florczyk, 2 - Oskar Krawczyk, 1 - Kamil Dolaciński, 1 - Michał Michalski, 1 - Bartłomiej Opara, 1 - Bartosz Pawlyta, 1 - Paweł Wieczorek, 1 - samobójcza
KAMIONKA Mikołów (24): 9 - Karol Czarnecki, 4 - Emanuel Stompor, 2 - Sebastian Żebrowski, 2 - Miłosz Gołyszny, 2 - Filip Sierny, 1 - Janusz Małek, 1 - Jakub Piecha, 1 - Mateusz Knap, 1 - Bartosz Krzyżowski, 1 - samobójcza
AKS II Mikołów (21): 4 - Rafał Łach, 3 - Paweł Wyrobek, 3 - Paweł Polak, 1 - Kamil Fus, 1 - Adam Łach, 1 - Patryk Bobrowski, 1 - Łukasz Zgliński, 1 - Rafał Małecki, 1 - Mariusz Kulisa, 1 - Mateusz Sigulski, 1 - Jarosław Kowalski, 1 - Wojciech Kula, 2 - walkower
HETMAN Katowice (15): 2 - Maciej Kardy¶, 2 - Dawid Adamczak, 2 - Kamil Kunicki, 1 - Michał Gruchała, 1 - Michał Pisarek, 1 - Dawid GwóĽdĽ, 1 - Piotr Gogolin, 1 - Tomasz Szołtysek, 1 - Łukasz Szyszka, 1 - Tomasz Macia¶, 1 - Kamil Menkiel, 1 - samobójcza
FC Katowice (13): 4 - Dawid Kukułka, 3 - Artur Zieliński,2 - Kamil Menkiel, 1 - Krzysztof Hajduczek, 1 - Dawid Józefowicz, 1 - Kamil Bociański, 1 - walkower
UKS Szopienice (12): 5 - Grzegorz Jarek, 2 - Łukasz Pawłowski,1 - Dawid Węgrzyk, 1 - Grzegorz Oberaj, 1 - Łukasz Kucharski, 1 - Arkadiusz Bywalec, 1 - Paweł Kordalski
MKS II Siemianowice ¦l±skie (8): 1 - Damian Kowalczyk, 1 - Tomasz Leszek, 1 - Sebastian Dobro¶, 1 - Dawid Wanot, 1 - Daniel Marona, 1 - Janusz Kowalczyk, 1 - Kamil Wroński, 1 - Krzysztof Kurdzielewski
A-klasa » Katowice | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 7 | ||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 6 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|