|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 252, wczoraj: 280
ogółem: 2 039 969
statystyki szczegółowe
W turnieju Powiatowym o Puchar Prezesa Polonii Łaziska Górne najlepsza okazała się drużyna gospodarzy POLONIA II Łaziska Górne która w finale pokonała drużynę SOKÓŁ Orzesze, w rozwinięciu wyniki turnieju.
GRUPA A:
POLONIA I Łaziska Górne - AKS Mikołów 5 : 2
SOKÓŁ Orzesze - STRAŻAK Mikołów 1 : 1
1 - 0 Piotr Kies
1 - 1 Szymon Tabacki
POLONIA I Łaziska Górne - SOKÓŁ Orzesze 9 : 1
AKS Mikołów - STRAŻAK Mikołów 9 : 5
1 - 0 Mateusz Warzecha
2 - 0 sam. Dominik Majowski
2 - 1 Michał Czyż
2 - 2 Szymon Tabacki
2 - 3 Michał Czyż
3 - 3 Michał Fangor
3 - 4 Michał Czyż
3 - 5 Michał Czyż
4 - 5 Mateusz Filak
5 - 5 Mateusz Filak
6 - 5 Wojciech Małysa
7 - 5 Mateusz Warzecha
8 - 5 Mateusz Filak
9 - 5 Mateusz Filak
POLONIA I Łaziska Górne - STRAŻAK Mikołów 3 : 2
0 - 1 Piotr Zaczek
0 - 2 Szymon Tabacki
1 - 2 Jan Wleciałowski
2 - 2 Mateusz Antosz
3 - 2 Jan Wleciałowski
SOKÓŁ Orzesze - AKS Mikołów 4 : 3
Tabela Końcowa grupy A:
1. POLONIA I Łaziska Górne - 9 pkt.
2. SOKÓŁ Orzesze - 4 pkt.
3. AKS Mikołów - 3 pkt.
4. STRAŻAK Mikołów - 1 pkt.
-------------------------------------------------------------------
GRUPA B:
POLONIA II Łaziska Górne - GWAREK Ornontowice 0 : 1
LKS Bełk - FORTUNA Wyry 5 : 2
POLONIA II Łaziska Górne - LKS Bełk 5 : 0
FORTUNA Wyry - GWAREK Ornontowice 4 : 3
POLONIA II Łaziska Górne - FORTUNA Wyry 3 : 1
GWAREK Ornontowice - LKS Bełk 5 : 1
Tabela Końcowa Grupy B:
1. GWAREK Ornontowice - 6 pkt.
2. POLONIA II Łaziska Górne - 6 pkt.
3. LKS Bełk - 3 pkt.
4. FORTUNA Wyry - 3 pkt.
---------------------------------------------------------------------
Mecze o miejsca 5 - 8
FORTUNA Wyry - AKS Mikołów 8 : 3
LKS Bełk - STRAŻAK Mikołów 9 : 3
1 - 0 Adam Stanek
2 - 0 Adam Stanek
3 - 0 Adam Stanek
4 - 0 Adam Stanek
5 - 0 Adam Stanek
5 - 1 Piotr Zaczek
6 - 1 Adam Stanek
6 - 2 Piotr Zaczek
7 - 2 Mateusz Stajer
8 - 2 Mateusz Stajer
8 - 3 Szymon Tabacki
9 - 3 Rafał Wybierek
Mecz o 7 miejsce: STRAŻAK Mikołów - AKS Mikołów 4 : 3
0 - 1 Michał Fangor
1 - 1 Szymon Tabacki
2 - 1 Szymon Tabacki
3 - 1 Szymon Tabacki
3 - 2 Michał Fangor
3 - 3 Michał Fangor
4 - 3 Piotr Zaczek
Mecz o 5 miejsce: FORTUNA Wyry - LKS Bełk 5 : 1
------------------------------------------------------------------------------------
PÓŁFINAŁY:
SOKÓŁ Orzesze - GWAREK Ornontowice 2 : 2 (5-4 w rzutach karnych)
1 - 0 Dawid Nowak
1 - 1 Dawid Boczar
2 - 1 Dawid Nowak
2 - 2 Tomasz Leszczyński
karne:
0 - 1 Tomasz Kasprzyk
1 - 1 Robert Prus
1 - 2 Dawid Wycisk
2 - 2 Piotr Kies
2 - 3 Dawid Boczar
3 - 3 Dawid Nowak
3 - 4 Artur Ludwig
4 - 4 Wiktor Nurkiewicz
4 - 4 Tomasz Leszczyński ( broni Mateusz Winiarski)
4 - 5 Arkadiusz Adamczyk
POLONIA II Łaziska Górne - POLONIA I Łaziska Górne 4 : 0
1 - 0 Mateusz Mazurek
2 - 0 Mateusz Kruk
3 - 0 Łukasz Mieszczak
4 - 0 Mateusz Mazurek
--------------------------------------------------------------------------------
mecz o 3 miejsce:
POLONIA I Łaziska Górne - GWAREK Ornontowice 4 : 2
------------------------------------------------------------------------------------
FINAŁ:
POLONIA II Łaziska Górne - SOKÓŁ Orzesze 6 : 2
1 - 0 Mateusz Mazurek
2 - 0 Krzysztof Gersok
2 - 1 Dawid Nowak
3 - 1 Mateusz Mazurek
4 - 1 Łukasz Mieszczak
5 - 1 Mateusz Mazurek
5 - 2 Arkadiusz Adamczyk
6 - 2 Jacek Rączka
------------------------------------------------------------------------------------
KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1. POLONIA II Łaziska Górne
2. SOKÓŁ Orzesze
3. POLONIA I Łaziska Górne
4. GWAREK Ornontowice
5. FORTUNA Wyry
6. LKS Bełk
7. STRAŻAK Mikołów
8. AKS Mikołów
Król Strzelców: Michał Fangor (AKS Mikołów) - 9 bramek
Najlepszy zawodnik: Mateusz Mazurek (POLONIA II Łaziska Górne)
Najlepszy bramkarz: Łukasz Miś (POLONIA II Łaziska Górne)
Nagroda spikera: Mateusz Winiarski (SOKÓŁ Orzesze)
A-klasa » Katowice | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 7 | ||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 6 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|