Sponsorzy

Aktualności

Czwarta porażka z rzędu

• autor: selbi19, 2013-11-09 16:15

Drużyna Strażaka po bardzo dobrym początku sezonu, zaczęła notować słabsze wyniki w dniu dzisiejszym na własnym terenie przegrywa z ostatnią drużyna w tabeli Unią Bieruń Stary 1-3, tym samym notując czwartą porażkę z rzędu.

Po ostatnich słabych meczach trzech porażkach (1:0 z Studzionką, 6:0 z Uranią, 4:0 z Piastem), w dniu dzisiejszym drużyna Strażaka nie miała innego planu jak zdobyć komplet punktów, na nasze boisko zawitała ostatnia drużyna w tabeli Unia Bieruń Stary. Ale już od początku mecz można było zauważyć że drużyna z Bierunia tanio skóry nie sprzeda. I w 6 minucie mamy niespodziankę po kontrze gości i dobrym wykończeniu akcji przez Walentego Boble drużyna gości wychodzi na prowadzenie. W 18 minucie ten zawodnik który zdobył gola dla gości zostaje usunięty z boiska za czerwoną kartkę. 30 minuta Albert Bujny z rzutu wolnego trafia w słupek. W 31 minucie najlepsza sytuacja Strażaka Piotr Siwica wrzuca z lewej strony w pole karne tam na jedenastym metrze do piłki dochodzi Wojciech Turek, ale niestety przegrywa pojedynek z bramkarzem Unii. I pierwsza połowa kończy się prowadzeniem Unii 0-1, drużyna gości grając w dziesięciu od 18 minuty prowadziła wyrównany pojedynek z naszym zespołem. W 55 minucie Michał Kucz tuż po wejściu na boisko podwyższa prowadzenie gości. W 60 minucie uderzenie Michała Zięcika z rzutu wolnego trafia w poprzeczkę i piłka wychodzi na aut. 64 minuta przegrywamy już 0:3 po wykończeniu akcji gości przez Pawła Biolika. 82 minuta Wojciech Turek zostaje faulowany w polu karnym, pewnym egzekutorem rzutu karnego zostaje Bartłomiej Wydra który zmniejsza rozmiar porażki na 1:3, po tym golu nasz zespół rzucił się do zdecydowanych ataków. Ale niestety na zbyt dużo nie pozwoliła formacja defensywna gości i spotkanie kończy się sensacyjnym zwycięstwem Unii Bieruń Stary. Szkoda straconych trzech punktów które bardzo by się przydały naszemu zespołowi, a tak to już bardzo blisko zbliżyliśmy się do strefy spadkowej. Ale niema się co dziwić po bardzo dobrym początku sezonu i pewnym miejscu w środku tabeli nasz zespół zaczął notować gorsze wyniki, dzisiaj odnosząc czwartą porażkę podrząd grając u siebie z ostatnią drużyną w tabeli i na dodatek od 18 minuty z przewagą jednego zawodnika. Teraz nasz zespół czeka pierwsze spotkanie z rundy rewanżowej wyjazd do Sokoła Wola, gdzie o zdobycia chociażby jednego punktu będzie bardzo ciężko.